22 października 2023

Godz. 20.00 - 23.30

52. Wieczór Modlitwy Młodych 27.10.2023 godz. 20.00

Wydarzenie diecezjalne

Październikowy Wieczór Modlitwy Młodych odbędzie się w parafii NMP Królowej Polski w Wejherowie.

Podczas spotkania zobaczymy przedstawienie ,,PRZEBUDZENIE'' przygotowane przez grupę teatralną Duszpasterstwa Młodzieży Concordia. Młodzi ze wspólnoty poprzez grę aktorską, śpiew, taniec  i pantomimę opowiedzą nam historię przemiany człowieka, jego przejścia z ciemności do życia w światłości. Każdy z nas będzie mógł doświadczyć, jak ważną rolę w życiu człowieka pełni wspólnota osób, które żyją wg tych samych wartości, pokazując, że razem łatwiej pokonywać trudności i stawiać czoła pokusom.

Daj się zaprosić -WARTO!

Zaproś swoich znajomych.

Czekamy na CIEBIE z:

dobrą atmosferą,

ciekawym Słowem,

pięknym śpiewem,

małym co nieco,

uśmiechem.

Kiedy?

27 października 2023 r., 20:00

Gdzie?

Parafia NMP Królowej Polski

ul. ks. Zygmunta Malińskiego 1, Wejherowo

Drodzy Kandydaci do Bierzmowania - Wyjeżdżamy razem spod plebanii w Rewie o  godz. 19.00. Powrót około północy.