XIV Niedziela zwykła

7 lipca 2024

O G Ł O S Z E N I A    P A R A F I A L N E

XIV Niedziela Zwykła – 7. 07. 2024 R.

1. Pozdrawiamy naszych wakacyjnych gości, życzymy dobrego wypoczynku. Zapraszamy do udziału w liturgii sprawowanej w naszym kościele.

2. W czasie wakacji – lipiec, sierpień – Msze św.:

od poniedziałku do piątku o 18.30,

w sobotę o 9.00 oraz o 18.30 sprawowana jako Msza św. niedzielna z myślą o tych, którym praca czy inne plany nie pozwalają na uczestnictwo w Eucharystii w Dniu Pańskim,

w niedziele 8.00, 10.00 i 18.30 (zamiast 11.30).

Koronkę do Miłosierdzia Bożego odmawiamy we wtorki a Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.15.

3. Dziś jeszcze: Osoby, które chcą włączyć się w przygotowanie festynu odpustowego na cześć św. Rocha zapraszam na spotkanie dziś na godz. 16.00.

W tym tygodniu: Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. w piątek od 18.00.

W najbliższą sobotę, 13 lipca, kolejny wieczór fatimski. Po Mszy św. wieczornej, sprawowanej z według formularza XV Niedzieli zwykłej, ok.19.15 odmówimy różaniec i przejdziemy procesją wokół kaplicy z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

4. Składamy podziękowanie wszystkim wspierającym materialnie potrzeby parafii czy przez ofiary na tacę, czy do skarbonek na kwiaty, czy wpłaty na konto.

5. Przy wyjściu z kaplicy do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego”.

6. We wspólnej modlitwie polećmy Bożemu Miłosierdziu naszych bliskich zmarłych, dobrodziejów naszej wspólnoty parafialnej, zmarłych budowniczych naszej kaplicy, a także śp. zmarłego proboszcza ks. Michała Oksiutę: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie

7. Życzę wszystkim udanego wypoczynku, bezpiecznych powrotów, a procującym, by inni mogli godnie wypoczywać dużo sił.

» Archiwum | Pobierz jako PDF